r1 r2 r3 r4 r5 r6 r7 Beste score

r7Klasse 1ARavMpBp12345678
1.Philidor 219781425XX34444
2.DTK1948916½XX2½4
3.E. Lasker 21802914½12XX13
4.Franeker17468130½3XX3
5.J. Tolsma1769512½0XX2
6.S.C.Leeuw. 21670511½0XX2
7.Schaakwoude 21747410½½1122XX
8.Westergoo1704200XX
Laatste verandering: wo 10 apr 2019 20:20

Klasse 1A; Ronde: 7; di 09 apr; KNSB rating feb 2019
TJ. Tolsma1758Franeker1756
1.Piet Hoogland1801Cees Banning1836½½
2.Bouke Woudstra1791Evert Woudstra179710
3.Tony Garcia1780Willem Kuiper176010
4.Jaap Overeem1658Theo Tops163001
 
TDTK1924Westergoo169840
1.Jeroen Weggen2177Jan Nota183510
2.Bart Lemstra1999Jos Dolle169910
3.Sven Broersma1682Harm Jan Dijkstra166810
4.Pieter Bronsema1836Hessel van der Pal158810
 
TS.C.Leeuw. 21668Schaakwoude 2171622
1.Pravin Kumar1744Wopke Brandsma1778½½
2.René Wolfslag1692Jaap Miedema172701
3.Peter Leus1645Auke van der Zee1676½½
4.Conrad Hendriks1593Henk van der Heide168210
 
TPhilidor 21955E. Lasker 2173431
1.Oene Schriemer2045Thijs Tuinstra188210
2.Eelke Heidinga1911Hans Kemperman194401
3.Rein de Boer1988Mark Kolthof172410
4.Egbert Wind1875Ruurd Stellingwerf138410
Gezamenlijke slotronde bij Philidor

TJ. Tolsma Ro1234567NWBrdkl RcTPRW-We
1.Piet Hoogland18011001½½½711z19081908+0.724
2.Bouke Woudstra179111001017421w18421893+0.698
3.Andrew Weltevreden17241½0-0½-5231z17631690-0.399
4.Tony Garcia1780----½-123.5 17261919+0.416
5.Geert Nicolay1726½-0½---313.73w18761753+0.041
6.Jaap Overeem1658------01041w1630830-0.539
7.Marten Kroondijk1783-----½-1½41z16681668-0.156
8.Joop Claus1608-0-0---2042z1748948-0.603
 
TDTK Ro1234567NWBrdkl RcTPRW-We
1.Jeroen Weggen2177011½11171.63w18112037-0.607
2.Bart Lemstra1999011½0½17423z17951846-1.318
3.Pieter Bronsema18360½0½011733.15w17641713-1.309
4.Sven Broersma1682--½010153.23z17621762+0.513
5.Leffert Nicolai1910½1-----23.52z17701962+0.143
 
TS.C.Leeuw. 2 Ro1234567NWBrdkl RcTPRW-We
1.Pravin Kumar1744½--000½511.41z18681627-0.750
2.René Wolfslag1692½00½0½072.11z18811654-0.580
3.Rudolf Spijkerman1630-10100-522.23w18741801+0.899
4.Peter Brouwer1780--1--1-2232w16282428+0.744
5.Peter Leus16451½½00-½63.24z17561695+0.604
6.Oscar van der Schaaf1654-1-----1141w15862386+0.437
7.Conrad Hendriks1593½-----124 16941887+0.763
 
TPhilidor 2 Ro1234567NWBrdkl RcTPRW-We
1.Marcel Vermaat2166-11½11-511z18662233+0.436
2.Oene Schriemer2045111--11552.21z17652565+1.058
3.Rein de Boer1988½1-½1-1542.21z17682008+0.018
4.Eelke Heidinga19111-11110653.22w17252002+0.643
5.Egbert Wind1875111½11173.41w16762095+1.559
 
TE. Lasker 2 Ro1234567NWBrdkl RcTPRW-We
1.Willem Postma16560------1011w18381038-0.270
2.Hans Kemperman1944-½½0111641.52z18151938-0.101
3.Thijs Tuinstra1882½1110½0742.37w17621813-0.529
4.Jacob Strikwerda1892-1-½-1-32.33z17322009+0.449
5.Ruurd Stellingwerf13840-0--00403.34z1755955-0.478
6.Johnny Diekstra1853½½111--543.41w17031943+0.531
7.Mark Kolthof1724----0-0203.5 20821282-0.234
 
TSchaakwoude 2 Ro1234567NWBrdkl RcTPRW-We
1.Wopke Brandsma1778½½½1½½½741.13w18841935+1.404
2.Bauke Vroom174900½100-62 18941701-0.971
3.Jaap Miedema1727----1-1222.5 17232523+0.964
4.Nathalie Steringa1631--0----1031w1797997-0.321
5.Henk van der Heide16820000--0503.43z1694894-2.646
6.Auke van der Zee16760--½½-½43.5 17531662-0.169
7.Christian Torensma1703-½---0-2½3.52z18501657-0.029
8.Jan Torensma1765-----1-1141w16822482+0.386
 
TWestergoo Ro1234567NWBrdkl RcTPRW-We
1.Jan Nota1835½0½0½½07211w19261765-0.577
2.Siebe de Jong1741½------1½21w17151715-0.053
3.Jos Dolle169900--0½05½2.63z18201454-1.327
4.Fokke de Boer1689--0-11-322.71w17621885+0.763
5.Gerrit Stornebrink1632--0----1031z18741074-0.149
6.Harm Jan Dijkstra1668½0-00½06132w17571480-1.435
7.Johan Leeverink1695---½---1½31w16931693-0.047
8.Hessel van der Pal1588--11--03241z16501773+0.791
9.Taeke Bergsma1536-0-----1041z19951195-0.056
 
TFraneker Ro1234567NWBrdkl RcTPRW-We
1.Cees Banning183610½1½0½711w18601860+0.139
2.Evert Woudstra179710½½1-0632 17641764-0.273
3.Willem Kuiper1760½01110072.91z17941794+0.108
4.Theo Tops1630½½10001733.91w17581706+0.812
5.Roeland van der Pol1537-----0-1041z18751075-0.118

Beste score r7 gesorteerd op W en W-We
TKlasse 1ATeamWNRoRaTgW-WeTPR
1.Egbert WindPhilidor 2718751676+1.5592095
2.Jeroen WeggenDTK721771811-0.6072037
3.Oene SchriemerPhilidor 25520451765+1.0582565
4.Eelke HeidingaPhilidor 25619111725+0.6432002
5.Marcel VermaatPhilidor 2521661866+0.4362233
6.Wopke BrandsmaSchaakwoude 24717781884+1.4041935
7.Bouke WoudstraJ. Tolsma4717911842+0.6981893
8.Johnny DiekstraE. Lasker 24518531703+0.5311943
9.Rein de BoerPhilidor 24519881768+0.0182008
10.Hans KempermanE. Lasker 24619441815-0.1011938
11.Thijs TuinstraE. Lasker 24718821762-0.5291813
12.Bart LemstraDTK4719991795-1.3181846
13.Piet HooglandJ. Tolsma718011908+0.7241908
14.Cees BanningFraneker718361860+0.1391860
15.Willem KuiperFraneker717601794+0.1081794
16.Theo TopsFraneker3716301758+0.8121706