r1 r2 r3 r4 r5 r6 r7 Beste score

r7Klasse 1BRavMpBp12345678
1.Emmeloord19241322XX24334
2.Heerenveen184511192XX2323
3.WES 1191610172XX3332
4.WES 21729713½1XX23
5.DSC Drachten1740611½0212XX22
6.Steenwijk 217414101½11XX
7.Bakkeveen1769310½1½12XX3
8.Mid Fryslan 216862901221XX
Laatste verandering: wo 10 apr 2019 00:50

Klasse 1B; Ronde: 7; di 09 apr; KNSB rating feb 2019
TDSC Drachten1748WES 2171922
1.Roel Hazenberg1939Edwin Fabriek179801
2.Alle van der Veen1765Meine Wassenaar164810
3.Friso Tangenberg1661Lieuwe Cnossen171601
4.Daan Visscher1626Remco Heite171410
 
TWES 11917Mid Fryslan 2168822
1.Joost van Dam1939Erwin Koning179310
2.Fokke Jonkman1993Jeroen Sparenberg172501
3.Wouter van de Griendt1923Femke Koning1595½½
4.Rick Kompaan1813Jan Lodewijk Boonstra1639½½
 
TBakkeveen1807Steenwijk 21732
1.Wiebe Hoekstra1809Dick Teunis178910
2.Ben de Vries1752Henk van Dijk177601
3.Gerrit Meppelink1668Marcus Pliester168401
4.Dirk Müller1998Roel Kreulen1677½½
 
TEmmeloord1978Heerenveen184822
1.Timo Koffeman2049Arjen Pragt192710
2.Rob Kamminga2017Ferdi van Bavel1887½½
3.Frank Hoogenboom1959Klaas Abma179901
4.Henk Valkema1886Bas van der Zwaag1781½½
Gezamenlijke slotronde bij Bakkeveen (ja, op een dinsdag!)

TDSC Drachten Ro1234567NWBrdkl RcTPRW-We
1.Roel Hazenberg1939½1011½07411z18661918-0.176
2.Alle van der Veen1765010½½01732.35w18021751+0.209
3.Henk Mylanus16710000---402.54z18751075-0.955
4.Friso Tangenberg1661--0½½-0413.52z17421549-0.679
5.Daan Visscher1626----½1133.73w16411918+1.062
6.Jan Anne Hogendorp1677½----½-214 18141814+0.141
7.Jan Aartsma1381-0-----1041z1636836-0.196
 
TWES 1 Ro1234567NWBrdkl RcTPRW-We
1.Fokke Jonkman1993½½10010731.43z18181766-2.260
2.Joost van Dam19391111111772.33z17152515+1.553
3.Wouter van de Griendt1923-½1½0½½632.5 17521752-1.282
4.Edwin Fabriek17981--0---2132w17801780-0.026
5.Remco Heite1714----1½-23.52w17321925+0.551
6.Rick Kompaan1813½½0---½442w17791688-0.720
 
TBakkeveen Ro1234567NWBrdkl RcTPRW-We
1.Anne van Streun1641--0-0--201 20481248-0.157
2.Wiebe Hoekstra1809------11111z17892589+0.472
3.Menno-Peter van der Meer15071------1111w17432543+0.777
4.Jaap Weidema1539----0--1021w19591159-0.071
5.Jasper Zijlstra1718-0-1-0-3123z18121689-0.062
6.Milan Heller2024½------1½21z17651765-0.325
7.Dirk Müller1998111½½0½72.91w17731877-0.866
8.Robin Baines1662--0----1031w19471147-0.178
9.Ben de Vries1752-0-0½005½31w17971431-1.708
10.Gerrit Meppelink1668½100-½0623 16761553-0.791
 
TEmmeloord Ro1234567NWBrdkl RcTPRW-We
1.Timo Koffeman2049111-111661 18172617+1.320
2.Rob Kamminga2017-1-½-1½431.82w18031996-0.003
3.Frans Brouwer1916½--1---22 19222115+0.506
4.Frank Hoogenboom19591-11110652.74z17161992+0.427
5.Henk Valkema1886-11-½-½433.32w17691962+0.469
6.Frans Westermann1815-----½-1½41w17161716-0.136
7.Leendert Plat1559---0---1041w19471147-0.115
8.Nico Lemsom1796½11-½--4342z16821875+0.407
 
THeerenveen Ro1234567NWBrdkl RcTPRW-We
1.Arjen Pragt19271110110751.43w18672029+0.825
2.Ferdi van Bavel18871½0111½752.13z18502012+1.280
3.Klaas Abma1799011½0½1743.13w17501801+0.117
4.Bas van der Zwaag178111-½01½643.22z17381862+0.596
5.Dennis Pieck1722--1----1141z16712471+0.443
 
TSteenwijk 2 Ro1234567NWBrdkl RcTPRW-We
1.Dick Teunis178900010007111w18961591-1.578
2.Henk van Dijk1776½½1½½017421z18321883+0.963
3.Marcus Pliester16840001-½163 17291669-0.487
4.Roel Kreulen1677½000½½½723.91w17921630-0.502
5.Frans van Emst1615----½--1½41z16261626+0.015
 
TMid Fryslan 2 Ro1234567NWBrdkl RcTPRW-We
1.Thomas Douma1650----0--1011w1798998-0.302
2.Erwin Koning1793½010-1061.56w19071847+0.441
3.Jeroen Sparenberg1725000½-½1621.56z18671744-0.012
4.Geert van der Velde1658-0-0---2032w18041004-0.541
5.Siard Eijzenga1668----0--1031w1648848-0.528
6.Femke Koning1595½00-½0½63.22z17461553-0.332
7.Jan Lodewijk Boonstra16390-011-½53.83z17811781+0.758
8.Osama Arabi-----½-1½41w16771677 
 
TWES 2 Ro1234567NWBrdkl RcTPRW-We
1.Edwin Fabriek17980½0110171.31w18801880+0.748
2.Willem de Beurs17920½1½---422 18691869+0.463
3.Meine Wassenaar16480011100732.77z17951744+0.644
4.Remco Heite17141½10½00733.35w17511700-0.152
5.Lieuwe Cnossen1716----0½133.71w17051705-0.047

Beste score r7 gesorteerd op W en W-We
TKlasse 1BTeamWNRoRaTgW-WeTPR
1.Joost van DamWES 17719391715+1.5532515
2.Timo KoffemanEmmeloord6620491817+1.3202617
3.Ferdi van BavelHeerenveen5718871850+1.2802012
4.Arjen PragtHeerenveen5719271867+0.8252029
5.Frank HoogenboomEmmeloord5619591716+0.4271992
6.Dirk MüllerBakkeveen719981773-0.8661877
7.Henk van DijkSteenwijk 24717761832+0.9631883
8.Bas van der ZwaagHeerenveen4617811738+0.5961862
9.Klaas AbmaHeerenveen4717991750+0.1171801
10.Roel HazenbergDSC Drachten4719391866-0.1761918
11.Edwin FabriekWES 2717981880+0.7481880
12.Meine WassenaarWES 23716481795+0.6441744
13.Henk ValkemaEmmeloord3418861769+0.4691962
14.Nico LemsomEmmeloord3417961682+0.4071875
15.Alle van der VeenDSC Drachten3717651802+0.2091751
16.Rob KammingaEmmeloord3420171803-0.0031996