r1 r2 r3 r4 r5 r6 r7 Beste score

r7Klasse 2BRavMpBp12345678
1.Rijs e.o.16961218½XX13
2.Lemmer16681116½3XX½323
3.Lege Geaen1627816XX322
4.Westergoo 2162281511XX3
5.Sneek 21564512½121XX223
6.ODI1511511½½22XX12
7.Steenwijk 31604412½223XX
8.Emmeloord 215873101½12XX
Laatste verandering: wo 03 apr 2019 00:46

Klasse 2B; Ronde: 7; di 02 apr; KNSB rating feb 2019
TRijs e.o.1719Lege Geaen1560
1.Chris Draijer1820Lutzen de Vries162710
2.Herman Beks1747Gerrit Dotinga176910
3.Jan Brinkman1673Johan Koldijk1612½½
4.Jelle Jeltema1637Hains de Vries123401
 
TSteenwijk 31589ODI152631
1.Jan Bijker1697Pieter de Boer177001
2.Jan de Smidt1741Klaas Hoekstra139810
3.Gerbrand Wijbenga1437Janine de Boer146110
4.Martinus Scheeringa1480Bert Grooters147510
 
TLemmer1705Westergoo 21639½
1.Frank Beene Frankema1773Johan Leeverink169501
2.Jan Holtrop1768Garmen Hageman1640½½
3.Dik van Kolfschoten1621Gerrit Stornebrink163201
4.Maarten Breimer1657Hessel van der Pal158801
 
TSneek 21565Emmeloord 2157831
1.Hielke Gorter1669Frans Westermann181510
2.Wytze van der Zee1627Leendert Plat1559½½
3.Jan Hans de Jong1592Peter Weijs1500½½
4.Sybe Smid1372Mart Bron143610
Gezamenlijke slotronde bij Westergoo

TRijs e.o. Ro1234567NWBrdkl RcTPRW-We
1.Chris Draijer18201-101½1612z17111904+0.812
2.Jan Brinkman1673100½½-½62.5 16041544-1.225
3.Herman Beks17471111½1172.61w15862004+2.111
4.Jelle Jeltema1637½0½1110743.33w15261577-0.710
5.Henk Breimer1469-0---1-2142z14901490-0.030
 
TSteenwijk 3 Ro1234567NWBrdkl RcTPRW-We
1.Haijo de Vries1639-1--0--2112z17241724+0.242
2.Jan Bijker16970-00100611.22w16661389-2.302
3.Jan de Smidt1741-0½½--14222w15481548-1.034
4.Frans van Emst1615½½11½½-643 15781702+1.130
5.Ingrid Jansen1509-----1-1131w16322432+0.667
6.Gerbrand Wijbenga143700½½0-1623.32z15301407-0.904
7.Martinus Scheeringa1480------11141w14752275+0.493
8.Gerrit Schoenmaker1381-----0-1041z1588788-0.234
9.Pieter van der Zee14830------1041z1649849-0.308
 
TLemmer Ro1234567NWBrdkl RcTPRW-We
1.Jan Holtrop1768½1100½½71.61z17051705-0.447
2.Frank Beene Frankema1773½1---1041.82z16051696-0.341
3.Nico Nuyen1594½1-111-52.85w16271993+2.228
4.Maarten Breimer1657--½---02½3 16741482-0.398
5.Dik van Kolfschoten1621--½½1½0535z15841584-0.266
6.Frans v.d. Feen1703-0-11--323.33w15241647-0.193
7.Durk van der Werf14391-0----213.5 14901490+0.149
 
TSneek 2 Ro1234567NWBrdkl RcTPRW-We
1.Hielke Gorter166910011½1711z17451850+1.879
2.Wytze van der Zee1627011½01½7421w16451697+0.801
3.Jan Hans de Jong159201½00½½73.13z15591454-1.370
4.Sybe Smid137200-½00163.84w15551363-0.224
5.Onno Brouwer1407--0----1041z1649849-0.211
 
TEmmeloord 2 Ro1234567NWBrdkl RcTPRW-We
1.Frans Westermann1815-111-½051.21z16941844+0.259
2.Klaas van Meijeren1663½½1010-631.84w16171617-0.292
3.Leendert Plat1559000--½½512.83z15681327-1.625
4.Peter Weijs15000--½½0½531w16581508+0.100
5.Anton Bakhuijsen1369-0--0--203 1630830-0.411
6.Mart Bron14360-001-0513.61z14931252-1.342
 
TWestergoo 2 Ro1234567NWBrdkl RcTPRW-We
1.Johan Leeverink1695000-011621.2 17171594-0.947
2.Eeltsje Boomsma15831-0½---31.71z16551655+0.222
3.Garmen Hageman16401½-½½½½62 16521712+0.784
4.Gerrit Stornebrink1632-110½01632w15751635+0.262
5.Hessel van der Pal1588110½011741z15301635+0.612
 
TODI Ro1234567NWBrdkl RcTPRW-We
1.Pieter de Boer1770½1-½-½1511w17001850+0.491
2.Albert van der Kloet1505½00½1--521.81z16801607+0.471
3.Tom Houtsma1505½---0--2½2 16801487-0.092
4.Janine de Boer1461--1--003131w15591436-0.081
5.Klaas Hoekstra139801011007331z15871536+0.866
6.Bauke Geerligs1391---½0--2½3.5 15781385-0.058
7.Bert Grooters1475-0----0203.5 1542742-0.713
8.Siemon de Groot1389--1--0-214 14771477+0.274
 
TLege Geaen Ro1234567NWBrdkl RcTPRW-We
1.Gerrit Dotinga1769½01010071.45z16211517-2.425
2.Lutzen de Vries1627111½0½0741.65w16741725+1.195
3.Johan Koldijk1612-----½½2132w16321632+0.057
4.Anne Jellema15921½0111-63.34z15181711+0.896
5.Cees Dotinga1564-1-00--313.71w15581435-0.488
6.Hains de Vries1234------11141z16372437+0.921
7.Tjitse Miedema16221-1----2242w15102310+0.748

Beste score r7 gesorteerd op W en W-We
TKlasse 2BTeamWNRoRaTgW-WeTPR
1.Herman BeksRijs e.o.717471586+2.1112004
2.Nico NuyenLemmer515941627+2.2281993
3.Hielke GorterSneek 2716691745+1.8791850
4.Anne JellemaLege Geaen615921518+0.8961711
5.Chris DraijerRijs e.o.618201711+0.8121904
6.Hessel van der PalWestergoo 2715881530+0.6121635
7.Lutzen de VriesLege Geaen4716271674+1.1951725
8.Frans van EmstSteenwijk 34616151578+1.1301702
9.Wytze van der ZeeSneek 24716271645+0.8011697
10.Jelle JeltemaRijs e.o.4716371526-0.7101577
11.Garmen HagemanWestergoo 2616401652+0.7841712
12.Pieter de BoerODI517701700+0.4911850
13.Gerrit StornebrinkWestergoo 2616321575+0.2621635
14.Frans WestermannEmmeloord 2518151694+0.2591844
15.Jan HoltropLemmer717681705-0.4471705
16.Klaas HoekstraODI3713981587+0.8661536