r1 r2 r3 r4 r5 r6 r7 Beste score

r7Klasse 3BRavMpBp1234567
1.Rijs e.o. 214831117½XX2
2.Westergoo 31486814½XX3
3.Mid Fryslan 51276812½½XX223
4.Lemmer 214467142XX333
5.Steenwijk 51219511½½21XX4
6.Hynstesprong130429211XX2
7.Emmeloord 3130215½½1102XX
Laatste verandering: wo 17 apr 2019 10:18

Klasse 3B; Ronde: 7; di 09 apr; KNSB rating feb 2019
 Rijs e.o. 2Vrij
TSteenwijk 51199Westergoo 31479
1.Marius Bijkerk1175NO10Regl.
2.Peter Louwet1449Taeke Bergsma1536½½
3.Jelmer de Goede1122Piet Sikma153101
4.Hans Meinen1051Lambertus Hylkema136901
 
TMid Fryslan 51272Lemmer 2145822
1.Osama ArabiMaarten Breimer165710
2.Bert Hassing1378Dick de Jong149101
3.Johnny Visser1149Herman van Deursen148510
4.Rob Anthonijsz1289Gatse Visser120001
 
TEmmeloord 31360Hynstesprong130222
1.Wim Bonnee1577Thijs de Jong137010
2.Matthijs Lijnema1392Harm Hania152701
3.Meep Bouw1325Joop Schouten01
4.Rein Beekman1148Piet Keestra100810
Gezamenlijke slotronde bij Hynstesprong

TRijs e.o. 2 Ro1234567NWBrdkl RcTPRW-We
1.Douwe Tjerkstra1574-1r110½-41.22z15091600+0.242
2.Tjeerd de Vries14891------1121w10121812+0.044
3.Auke Wouda13871½1011-62.7 12971490+0.530
4.Trienke Wijmenga14651110½0-62.82w12691329-1.062
5.Henk Breimer1469½1½111-653.22z12841561+0.285
 
TSteenwijk 5 Ro1234567NWBrdkl RcTPRW-We
1.Olivier Vernooy1378--010--311.31w14051282-0.380
2.Peter Louwet1449½-1111½651.7 13631640+1.531
3.Marius Bijkerk11750-11101r532.21z13201392+2.204
4.Jelmer de Goede11220-0-½005½3.43w14301064-0.143
5.Hans Meinen10510--1-004142z13061113+0.098
 
TMid Fryslan 5 Ro1234567NWBrdkl RcTPRW-We
1.Janko Eelsingh1361--1----1111w13732173+0.557
2.Johnny Visser1149½00-1½16324z13751375+1.492
3.Bert Hassing13781½--11052.23w14031552+1.225
4.Osama Arabi--1-111442.5 14042204 
5.Jelmer Steenstra13801------1131w13762176+0.513
6.Rob Anthonijsz1289000-000603.7 1325525-2.777
7.NO-0r-----  1    
 
TEmmeloord 3 Ro1234567NWBrdkl RcTPRW-We
1.Wim Bonnee1577------11111z13702170+0.234
2.Matthijs Lijnema139200-0--0401.3 1516716-1.227
3.Marten van Asperen1305--0-1--2122w14181418+0.262
4.Richard Bos13050000---402 1456656-1.269
5.Louis Bramer1308--½00--3½31w1250973-0.879
6.Kees Wagemaker130800-----203 1526726-0.445
7.Gert Boer13241---0--2132z12941294-0.045
8.Meep Bouw1325------01031z 
9.Chris Hoekstra1269-½000--4½3.5 1304975-0.806
10.Rein Beekman1148------11141w10081808+0.312
 
THynstesprong Ro1234567NWBrdkl RcTPRW-We
1.Harm Hania1527-010101631.56z14941494+0.304
2.Thijs de Jong1370-½010½0621.86w14111288-0.676
3.Joop Schouten------11131w13252125 
4.Sjef de Leijer1295-½-1-0-333z14111411+0.481
5.Evert Schaap1337--0-½--2½3.5 12961103-0.605
6.Piet Keestra1008-000010613.52w13341058+0.075
 
TLemmer 2 Ro1234567NWBrdkl RcTPRW-We
1.Maarten Breimer165711-½1-051.23w14981648+0.845
2.Laurens Ringnalda----01-212 12811281 
3.Herman van Deursen1485-½-0-004½2 13601031-2.111
4.Dick de Jong14911½---1142.32z13041632+0.595
5.Adri v.d. Elshout15881--½---232z13901583+0.019
6.Thomas Tijsseling----0--1031w1469669 
7.Gatse Visser120001-½½11644 12491372+1.333
 
TWestergoo 3 Ro1234567NWBrdkl RcTPRW-We
1.Sibbele Bonthuis1562½111-1-511z13691735+0.878
2.Taeke Bergsma1536010½-½½62 14681408-1.035
3.Piet Sikma1531111½-0163.22w13541547+0.535
4.Lambertus Hylkema13690½1½-01633.82z12141214-1.135
5.NO------0r  1    
 

Beste score r7 gesorteerd op W en W-We
TKlasse 3BTeamWNRoRaTgW-WeTPR
1.Peter LouwetSteenwijk 55614491363+1.5311640
2.Henk BreimerRijs e.o. 25614691284+0.2851561
3.Sibbele BonthuisWestergoo 3515621369+0.8781735
4.Piet SikmaWestergoo 3615311354+0.5351547
5.Auke WoudaRijs e.o. 2613871297+0.5301490
6.Marius BijkerkSteenwijk 54611751320+2.2041392
7.Gatse VisserLemmer 24612001249+1.3331372
8.Osama ArabiMid Fryslan 5441404 2204
9.Bert HassingMid Fryslan 5513781403+1.2251552
10.Maarten BreimerLemmer 2516571498+0.8451648
11.Dick de JongLemmer 2414911304+0.5951632
12.Douwe TjerkstraRijs e.o. 2515741509+0.2421600
13.Trienke WijmengaRijs e.o. 2614651269-1.0621329
14.Johnny VisserMid Fryslan 53611491375+1.4921375
15.Harm HaniaHynstesprong3615271494+0.3041494
16.Lambertus HylkemaWestergoo 33613691214-1.1351214