r1 r2 r3 r4 r5 r6 r7 Beste score

r7Klasse 3CRavMpBp1234567
1.Heerenveen 314921017XX34
2.Steenwijk 414611015½XX½433
3.NEO 215017151XX2
4.Mid Fryslan 41279712½02XX4
5.Bakkeveen 41185410½½1½XX
6.S.C.Leeuw. 411694010½XX
7.DSC Drachten 4114807½½XX
Laatste verandering: wo 17 apr 2019 11:53

Klasse 3C; Ronde: 7; di 16 apr; KNSB rating feb 2019
 NEO 2Vrij
TDSC Drachten 41134Mid Fryslan 41293
1.Albert Jan Meijer1184Osama Arabi01
2.Albert Althuis1143Julian Frijlink149301
3.Jaap te Velde1085Klaas Jaap Soeten1341½½
4.Eise Eppenga1122Carlo de Moor104410
 
TS.C.Leeuw. 41166Steenwijk 4145513
1.Henk Hartsuiker1268Ingrid Jansen150901
2.Henk Kunnekes1266Peter Louwet144910
3.Siebolt Visser1025Martinus Scheeringa148001
4.Renee Nagtegaal1103Gerrit Schoenmaker138101
 
TBakkeveen 41162Heerenveen 31508½
1.Jelle Bergsma1346Wiebe Oppenhuizen156501
2.Freek Leistra1060Frits Heidinga152001
3.Berend Joustra1180Rinze van der Berg147201
4.Simke Terpstra1062Erik Klaassen1476½½
Gezamenlijke slotronde bij Bakkeveen (ja, op een dinsdag!)

TNEO 2 Ro1234567NWBrdkl RcTPRW-We
1.Ronnie Hoekstra1573-½-----1½11w12521252-0.396
2.Adri Raap1463---½---1½11w15411541+0.110
3.Oktay Sari16671---1--2212z13692169+0.348
4.John van der Linden1474-010½1-52.23z12281228-1.294
5.Johan Cnossen1562--1-1--222.5 13722172+0.539
6.Johan Broens15051-1½10-52.85w13071457-0.017
7.Ruurd Kooistra1404-----½-1½31w13411341-0.087
8.Marc de Jager1471½1½0-½-53.25z11881188-1.582
9.Sybe van der Wal138110-----213.52w11201120-0.622
 
TDSC Drachten 4 Ro1234567NWBrdkl RcTPRW-We
1.Ad van de Berk12320-1-10-421.82w14181418+0.817
2.Eise Eppenga11220-000-1512.21z12751035-0.556
3.Albert Althuis11430--0000502.41z1457657-0.704
4.Jaap te Velde1085½-0½-½½522.81z13321260+0.922
5.Albert Jan Meijer1184--½0½10523.21w13231250+0.633
 
TS.C.Leeuw. 4 Ro1234567NWBrdkl RcTPRW-We
1.Henk Hartsuiker12680½1-½00621 14111288+0.038
2.Henk Kunnekes12660-1-001522.65w13371264-0.177
3.Corina Hofman1172-1--0--2132z12771277+0.289
4.Siebolt Visser102500½--005½33z14111044-0.074
5.Renee Nagtegaal1103010-000613.3 12801004-0.746
 
TBakkeveen 4 Ro1234567NWBrdkl RcTPRW-We
1.Berend Joustra118000011-0621.72w13711248+0.454
2.Jelle Bergsma134610-11-0532.41z13571430+0.690
3.Fons Joormann12030½0-½--412.5 14081215-0.111
4.Sieb Hazenberg1404---1---1131z12042004+0.252
5.Harm Blumers1200--½----1½31w14821482+0.386
6.Freek Leistra1060010½1-0632z12761216+0.791
7.Simke Terpstra1062------½1½41w14761476+0.426
 
THeerenveen 3 Ro1234567NWBrdkl RcTPRW-We
1.Wiebe Oppenhuizen1565--1½111511w13351701+0.734
2.Henk Westerink1201-0-----1011z1492692-0.137
3.Frits Heidinga1520-101111652 12641540+0.364
4.Erik Klaassen1476-½½½01½633.22z13041304-1.173
5.Rinze van der Berg1472-011½1163.82w12351428-0.110
 
TSteenwijk 4 Ro1234567NWBrdkl RcTPRW-We
1.Pieter van der Zee1483---101-3211z14591582+0.391
2.Ingrid Jansen150911-10-1541.63w13011542+0.338
3.Peter Louwet1449------01021z1266466-0.739
4.Bert Dassen144510-1-½-42.52z11761267-0.672
5.Martinus Scheeringa148011-1½1163.22w12541649+1.122
6.Gerrit Schoenmaker13810½--00153.61z13141165-1.577
 
TMid Fryslan 4 Ro1234567NWBrdkl RcTPRW-We
1.Osama Arabi------11111w11841984 
2.Julian Frijlink14931100-11641.24z13481471+0.084
3.Menno Steenstra1407111----3323w12972097+1.274
4.Bert Hassing13781--0---212.52z14101410+0.158
5.Johnny Visser1149---0-½-2½3 14561264+0.210
6.Klaas Jaap Soeten1341-½½--½½4232z12971297-0.203
7.Carlo de Moor10441000--0513.83w12431003-0.365
8.Lammert de Vos916-----0-1041w1474674-0.025
 

Beste score r7 gesorteerd op W en W-We
TKlasse 3CTeamWNRoRaTgW-WeTPR
1.Martinus ScheeringaSteenwijk 4614801254+1.1221649
2.Frits HeidingaHeerenveen 35615201264+0.3641540
3.Wiebe OppenhuizenHeerenveen 3515651335+0.7341701
4.Rinze van der BergHeerenveen 3614721235-0.1101428
5.Ingrid JansenSteenwijk 44515091301+0.3381542
6.Julian FrijlinkMid Fryslan 44614931348+0.0841471
7.Johan BroensNEO 2515051307-0.0171457
8.Menno SteenstraMid Fryslan 43314071297+1.2742097
9.Jelle BergsmaBakkeveen 43513461357+0.6901430
10.Erik KlaassenHeerenveen 33614761304-1.1731304
11.Freek LeistraBakkeveen 4610601276+0.7911216
12.Bert DassenSteenwijk 4414451176-0.6721267
13.John van der LindenNEO 2514741228-1.2941228
14.Marc de JagerNEO 2514711188-1.5821188
15.Jaap te VeldeDSC Drachten 42510851332+0.9221260
16.Ad van de BerkDSC Drachten 42412321418+0.8171418