r1 r2 r3 r4 r5 Beste score

Laatste verandering: do 25 apr 2019 01:08

Beker; Ronde: 5; wo 24 apr; KNSB rating feb 2019
TSchaakwoude1872Philidor 2201822wo 24 apr
1.Ronald van der Veen1984Marcel Vermaat216601
2.Gerke Ros1874Oene Schriemer204510
3.Mathijs Visser1802Rein de Boer198810
4.Gerben van der Heide1826Egbert Wind187501
   Team gaat door.
Wordt gespeeld bij Schaakclub Bakkeveen

THeerenveen 1 Ro12345NWBrdkl RcTPRW-We
1.Arjen Pragt1927½0---2½12w18531660-0.703
2.Ferdi van Bavel18871½---222z18021994+0.348
3.Tjeerd Siblesz1833-1---1131w18612661+0.532
4.Bas van der Zwaag1781½----1½31w17681768-0.018
5.Klaas Abma1799½½---2142z17811781-0.032
 
TLemmer Ro12345NWBrdkl RcTPRW-We
1.Maarten Breimer1657½----1½11z19271927+0.328
2.Nico Nuyen15940----1021w18871087-0.153
3.Jan Holtrop1768½----1½31z17811781+0.018
4.Frank Beene Frankema1773½----1½41w17991799+0.036
 
TEmmeloord Ro12345NWBrdkl RcTPRW-We
1.Timo Koffeman2049½10--311w20722072+0.094
2.Rob Kamminga20171½0--321z18781878-0.473
3.Frank Hoogenboom19591----1131w16932493+0.176
4.Henk Valkema1886100--313.31z18731750-0.522
5.Nico Lemsom1796-½0--2½4 18901698-0.247
 
TDonger Ro12345NWBrdkl RcTPRW-We
1.Amir Nicolai2116½----1½11z20492049-0.093
2.Alle Vlasma16770----1021w20171217-0.117
3.Cris Jolmer Jellema16930----1031z19591159-0.176
4.Christiaan Houpst17120----1041w18861086-0.271
 
TE. Lasker 1 Ro12345NWBrdkl RcTPRW-We
1.Sikko Ros216611-½-31.31z18312107-0.168
2.Tjalling Wiersma2141½110-41.5 18861977-0.620
3.Jan Hibma20931-11-332.73w18612661+0.704
4.Rienk Sijbesma2069-½1--232z17531946-0.190
5.Dolf Wissmann1995½110-44 17721863-0.574
 
TSneek 1 Ro12345NWBrdkl RcTPRW-We
1.Erwin Denissen1822½----1½11z21222122+0.347
2.Renske Hania18190----1021w21941394-0.089
3.Wytse Wiersma17180----1031z20571257-0.129
4.Dirk-Sieds Nolles1819½----1½41w19821982+0.213
 
TBOB Ro12345NWBrdkl RcTPRW-We
1.Jan Kroon1824½----1½11z16831683-0.185
2.Max Slingerland17040----1021w1685885-0.532
3.Siebren Kroon1646½----1½31z16201620-0.040
4.Ruud Oegema1566½----1½41w16451645+0.098
 
TBakkeveen 2 Ro12345NWBrdkl RcTPRW-We
1.Wiebe Hoekstra1809-0---1011w21941394-0.089
2.Robin Baines1662½0---2½1.5 19721779+0.123
3.Jasper Zijlstra17181----1121z17082508+0.532
4.Jaap Weidema1539½½---2132w18701870+0.491
5.Anne van Streun1641½0---2½42z17781585-0.217
 
TE. Lasker 2 Ro12345NWBrdkl RcTPRW-We
1.Mark Kolthof1724--0--1011z19841184-0.181
2.Johnny Diekstra185301---211.5 19481948+0.163
3.Ruurd Stellingwerf13840----1021w20051205-0.016
4.Jacob Strikwerda1892110--322.33z17591882+0.029
5.Thijs Tuinstra1882-1½--232w17701963+0.223
6.Hans Kemperman19441½1--33.71w16801957+0.068
 
TDTK Ro12345NWBrdkl RcTPRW-We
1.Jeroen Weggen21771----1111w18642664+0.125
2.Bart Lemstra19991----1121z13932193+0.016
3.Jan van Paassen16430----1031w18681068-0.259
4.Bartele Bosma15270----1041z19631163-0.070
 
TWES 2 Ro12345NWBrdkl RcTPRW-We
1.Edwin Fabriek1798-0---1011w18681068-0.394
2.Remco Heite1714-0---1021z18641064-0.289
3.Meine Wassenaar1648-½---1½31w19631963+0.348
4.Lieuwe Cnossen1716-0---1041z18741074-0.234
 
TSchaakwoude Ro12345NWBrdkl RcTPRW-We
1.Ronald van der Veen1984--110321.33w20102133+0.628
2.Gerke Ros1874½½½½1531.45z19292001+0.700
3.Wietse de Jong1865-1---1121w16932493+0.275
4.Gerben van der Heide18261½-1043.3 17801872+0.400
5.Evert Drijver18311-00-313.33z18231700-0.447
6.Mathijs Visser1802111-1443.54w16482448+1.508
 
TPhilidor 3 Ro12345NWBrdkl RcTPRW-We
1.Dik Kruithof1738½----1½11w19191919+0.198
2.Pieter Ploeger15950----1021z1774974-0.250
3.Wim van Zeijl14640----1031w18371037-0.079
4.Jan Miedema12520----1041z18131013-0.022
 
TBakkeveen 3 Ro12345NWBrdkl RcTPRW-We
1.Jack Zeilstra14030----1011z1781981-0.063
2.Menno-Peter van der Meer15070----1021w1738938-0.231
3.Bauke Hoogstra14650----1031z1594794-0.302
4.Wiebe Hoekstra18090----1041w1671871-0.685
 
TMid Fryslan 2 Ro12345NWBrdkl RcTPRW-We
1.Erwin Koning17931½---212w16311824+0.248
2.Geart Jacob de Jong1683-0---1021z18641064-0.275
3.Jeroen Sparenberg17251----1121z15282328+0.231
4.Femke Koning15951----1131w14462246+0.302
5.Jan Lodewijk Boonstra16391½---23.5 17921984+0.826
6.Julian Frijlink1493-0---1041z18131013-0.120
 
TSteenwijk 2 Ro12345NWBrdkl RcTPRW-We
1.Dick Teunis17890----1011z23211521-0.033
2.Henk van Dijk17760----1021w20121212-0.208
3.Jan Bijker16970----1031z19081108-0.262
4.Roel Kreulen1677½----1½41w17911791+0.155
 
TPhilidor 1 Ro12345NWBrdkl RcTPRW-We
1.Migchiel de Jong234911---221 17202520+0.042
2.Auke van der Heide2109-10--211.5 17191719-0.799
3.Maarten Etmans2030111--332.31z16662466+0.435
4.Siegbert de Jong1853110--323.31w16281751-0.328
5.Hette van Popta1758½-1--24 16541846+0.172
 
TSneek 2 Ro12345NWBrdkl RcTPRW-We
1.Hielke Gorter166910---211 20072007+0.559
2.Wytze van der Zee162710---212 18841884+0.512
3.Onno Brouwer1407-0---1031w20121212-0.019
4.Jan Hans de Jong1592½----1½31z13671367-0.298
5.Sybe Smid137200---204 1693893-0.428
 
TMid Fryslan 3 Ro12345NWBrdkl RcTPRW-We
1.Geart Jacob de Jong16830----1011w1644844-0.568
2.Thomas Douma16500----1021z1602802-0.543
3.Menno Steenstra1407½----1½31w16051605+0.298
4.Julian Frijlink14931----1141z13992199+0.391
 
TJurjen Tolsma Ro12345NWBrdkl RcTPRW-We
1.Tony Garcia17800----1011z1763963-0.458
2.Marten Kroondijk17831----1121w17152515+0.475
3.Yme Brinksma1681½----1½31z15551555-0.065
4.Piet Hoogland1801½----1½41w14241424-0.418
 
TS.C. Leeuw. 2 Ro12345NWBrdkl RcTPRW-We
1.Pravin Kumar17441½---21 17861978+0.562
2.René Wolfslag169201---212 17661766+0.142
3.Peter Leus1645-½---1½31z17971797+0.257
4.Siep Hoeksma1482½----1½31w16021602+0.065
5.Rudolf Spijkerman1630-0---1041w1588788-0.501
6.Matijs van der Bij1454½----1½41z18221822+0.418
 
THeerenveen 2 Ro12345NWBrdkl RcTPRW-We
1.Dennis Pieck17220----1011z18381038-0.330
2.Peter de Jong1689½----1½21w18001800+0.146
3.Frits Heidinga15200----1031z1797997-0.177
4.Peter Doetjes14720----1041w1588788-0.336
 
TFraneker Ro12345NWBrdkl RcTPRW-We
1.Cees Banning18361½11-412w18932222+1.759
2.Evert Woudstra1797½000-4½22z19011572-1.069
3.Willem Kuiper17601½10-432w17571848+0.388
4.Theo Tops1630110½-442z16811772+0.848
 
TBakkeveen 1 Ro12345NWBrdkl RcTPRW-We
1.Wiebe Hoekstra1809-10--2122w19771977+0.432
2.Gerrit Meppelink1668½00--3½23z20041728+0.130
3.Dirk Müller1998½½---212 19161916-0.191
4.Ben de Vries1752½11--331z18522128+1.395
5.Jasper Zijlstra17181-0--213.52w18781878+0.462
 
TMid Fryslan 1 Ro12345NWBrdkl RcTPRW-We
1.Frank Schuurmans1932½----1½11z19851985+0.058
2.Rinze Douma1851½----1½21w17561756-0.116
3.Sipke de Schiffart18440----1031z1685885-0.754
4.Peter Koning1816½----1½41w16361636-0.274
 
TRijs 2 Ro12345NWBrdkl RcTPRW-We
1.Douwe Tjerkstra15740----1011w18881088-0.116
2.Trienke Wijmenga14650----1021z18051005-0.162
3.Henk Breimer14690----1031w1780980-0.193
4.Auke Wouda13870----1041z1536736-0.272
 
TSteenwijk 1 Ro12345NWBrdkl RcTPRW-We
1.Dick Stavast1996-1---1111w16362436+0.104
2.Auke van Urk1893-0---1021z18091009-0.637
3.Matthijs Kuijpers19041½---22 17661959+0.249
4.Jon Derks176210---213 16401640-0.406
5.Henk van Dijk17761----1131z15322332+0.193
6.Frans van Emst16151----1141w13632163+0.272
 
TRijs 1 Ro12345NWBrdkl RcTPRW-We
1.Jan Brinkman16730----1011w21591359-0.057
2.Herman Beks17470----1021z19951195-0.113
3.Jelle Jeltema16370----1031w18991099-0.235
4.Tjeerd de Vries14890----1041z18511051-0.109
 
TPhilidor 2 Ro12345NWBrdkl RcTPRW-We
1.Marcel Vermaat216611111551.21z18302630+0.730
2.Rein de Boer1988-½-003½21z18541577-1.535
3.Oene Schriemer204511110542.43w17782018-0.055
4.Eelke Heidinga1911110½-43.52z16561747-0.712
5.Egbert Wind18751-1-13341w16812481+0.832
 
TS.C. Leeuw. 1 Ro12345NWBrdkl RcTPRW-We
1.Jaap Bleekveld1894½----1½11z19471947+0.173
2.Zahid Dzaferspahic18541----1121w20462846+0.721
3.Wesley Bloemsma17440----1031z1791991-0.461
4.Michiel Takkebos16820----1041w1669869-0.433
 
TWES 1 Ro12345NWBrdkl RcTPRW-We
1.Joost van Dam1939½----1½11w18191819-0.173
2.Fokke Jonkman199300---201.52z20221222-0.993
3.Wouter van de Griendt1923-½---1½21w19881988+0.090
4.Edwin Fabriek179810---213 19041904+0.267
5.Tagi Nadjafov1547-0---1041w19111111-0.101
6.Meine Wassenaar16481----1141z16212421+0.433

Beste score r5 gesorteerd op W en W-We
TBekerTeamWNRoRaTgW-WeTPR
1.Marcel VermaatPhilidor 25521661830+0.7302630
2.Mathijs VisserSchaakwoude4418021648+1.5082448
3.Oene SchriemerPhilidor 24520451778-0.0552018
4.Cees BanningFraneker418361893+1.7592222
5.Egbert WindPhilidor 23318751681+0.8322481
6.Jan HibmaE. Lasker 13320931861+0.7042661
7.Gerke RosSchaakwoude3518741929+0.7002001
8.Maarten EtmansPhilidor 13320301666+0.4352466
9.Ben de VriesBakkeveen 1317521852+1.3952128
10.Theo TopsFraneker416301681+0.8481772
11.Gerben van der HeideSchaakwoude418261780+0.4001872
12.Willem KuiperFraneker417601757+0.3881848
13.Hans KempermanE. Lasker 2319441680+0.0681957
14.Sikko RosE. Lasker 1321661831-0.1682107
15.Dolf WissmannE. Lasker 1419951772-0.5741863
16.Tjalling WiersmaE. Lasker 1421411886-0.6201977