r1 r2 r3 r4 r5 r6 r7

r6HoofdklasseRavMpBp12345678
1.E. Lasker 120621220½XX  .  344
2.Philidor 119941219½  .  XX334
3.Schaakwoude 11887511½1XX½  .  23
4.Donger 118655½½XX½  .  2
5.Philidor 2197441011  .  XX½
6.Emmeloord 118954½02  .  XX2
7.Mid Fryslan 1177340½½22XX  .  
8.SCLeeuw. 118412901  .  XX
Laatste verandering: za 14 mrt 2020 10:39

Hoofdklasse; Ronde: 7; di 07 apr
 Donger 1Emmeloord 1
 Mid Fryslan 1SCLeeuw. 1
 Schaakwoude 1Philidor 2
 Philidor 1E. Lasker 1
Gezamenlijke slotronde bij Philidor

TDonger 1 Ro1234567NWBrdkl RcTPRW-We
1.Amir Nicolai2186110½½1-641 19862109+0.147
2.Jan Eelkema17670100---412.54z19221729-0.519
3.Olaf Cliteur1894½1---1-32.73w18432120+0.719
4.Christiaan Houpst1663--½--0-2½3 18781685-0.088
5.Reitze Koopmans1641---00--203 19561156-0.283
6.Cris Jolmer Jellema1789½½000½-63.3 18711678-0.988
7.Bernard Keizer1593----0--1041w18981098-0.137
 
TMid Fryslan 1 Ro1234567NWBrdkl RcTPRW-We
1.Erwin Koning18170000-1-5111w20691829-0.055
2.Roelof Kroon2141-0-----1021w19541154-0.755
3.Osama Arabi1827--0-0--202.5 19761176-0.465
4.Peter Koning1839½1½0-0-522.61w19221850+0.193
5.Sipke de Schiffart180911-001-532.61w19412013+1.419
6.Jeroen Sparenberg1766----0--1031z20891289-0.119
7.Geert van der Velde1678½-0½0--413.82z18521660+0.053
8.Femke Koning1577-----½-1½41z19191919+0.404
 
TSchaakwoude 1 Ro1234567NWBrdkl RcTPRW-We
1.Ronald van der Veen2013-0--0--2012z22201420-0.533
2.Gert Jan Rauw2100---0---1011z19711171-0.689
3.Gerben van der Heide19441-11-½-41.34w19602289+1.805
4.Gerke Ros186310½100-63 18351775-0.937
5.Evert Drijver1807½½10½0-63 18841824+0.092
6.Mathijs Visser1843½01-½1-533.21z18301903+0.207
 
TPhilidor 1 Ro1234567NWBrdkl RcTPRW-We
1.Migchiel de Jong23431--111-441 19502750+0.366
2.Auke van der Heide20610111---431.5 19582150+0.349
3.Maarten Etmans19801111½1-62.3 18562251+1.370
4.Siegbert de Jong1812101-11-543.21z18512092+1.487
5.Hette van Popta1799-½½½½1-5341w17761848+0.504
 
TE. Lasker 1 Ro1234567NWBrdkl RcTPRW-We
1.Sikko Ros2164½0111½-641.22w19252048-0.629
2.Tjalling Wiersma2147-11½-1-41.8 19372266+0.566
3.Rienk Sijbesma2058----1--1121z17972597+0.159
4.Dolf Wissmann19701-11-1-442.82z18302630+1.223
5.Jan Hibma210711--1--3331w18692669+0.693
6.Murk Viersma1963111110-654 17962073+0.877
 
TPhilidor 2 Ro1234567NWBrdkl RcTPRW-We
1.Marcel Vermaat2210-11----2212w20662866+0.660
2.Rein de Boer202800½½½0-61.7 20281836-1.333
3.Oene Schriemer199510-010-521.81z19481876-0.781
4.Eelke Heidinga18680-0011-523.41z17801708-1.252
5.Egbert Wind190800101½-63.7 17791719-1.478
 
TSCLeeuw. 1 Ro1234567NWBrdkl RcTPRW-We
1.Jonathan de Kleuver18890001---411 20201827-0.487
2.Jaap Bleekveld1824½00½00-611.82z20071731-0.938
3.William Cornelissen2034-----1-1121w17132513+0.175
4.Wietse de Jong1873----½½-212.52w18881888+0.090
5.Zahid Dzaferspahic1822½101½0-633 18861886+0.410
6.Michiel Takkebos17330-01½--44 19021811+0.562
7.Ernst ten Haaf1877-½-----1½41z17761776-0.060
 
TEmmeloord 1 Ro1234567NWBrdkl RcTPRW-We
1.Rob Kamminga1976½101½0-631 20812081+0.763
2.Frank Hoogenboom197401½010-62 19861926-0.247
3.Tromp Willem van Urk1790-011½0-531w18351835+0.164
4.Henk Valkema18560------1031z20981298-0.198
5.Frans Westermann1819-----0-1041z1776976-0.568
6.Nico Lemsom17930000½--5½41w18501484-1.919

Beste score r7 gesorteerd op W en W-We
THoofdklasseTeamWNRoRaTgW-WeTPR
1.Maarten EtmansPhilidor 1619801856+1.3702251
2.Murk ViersmaE. Lasker 15619631796+0.8772073
3.Siegbert de JongPhilidor 14518121851+1.4872092
4.Dolf WissmannE. Lasker 14419701830+1.2232630
5.Migchiel de JongPhilidor 14423431950+0.3662750
6.Amir NicolaiDonger 14621861986+0.1472109
7.Sikko RosE. Lasker 14621641925-0.6292048
8.Gerben van der HeideSchaakwoude 1419441960+1.8052289
9.Tjalling WiersmaE. Lasker 1421471937+0.5662266
10.Sipke de SchiffartMid Fryslan 13518091941+1.4192013
11.Rob KammingaEmmeloord 13619762081+0.7632081
12.Jan HibmaE. Lasker 13321071869+0.6932669
13.Hette van PoptaPhilidor 13517991776+0.5041848
14.Zahid DzaferspahicSCLeeuw. 13618221886+0.4101886
15.Auke van der HeidePhilidor 13420611958+0.3492150
16.Mathijs VisserSchaakwoude 13518431830+0.2071903