r1 r2 r3 r4 r5 r6 r7 Beste score

r7HoofdklasseRavMpBp12345678
1.E. Lasker 120621423½XX3344
2.Philidor 120021220½1XX334
3.Schaakwoude 11881714½1XX½323
4.Donger 118655½½XX½*2
5.Philidor 21968411111XX½
6.Emmeloord 118954½02*XX2
7.Mid Fryslan 1177340½½22XX*
8.SCLeeuw. 118412901*XX
Laatste verandering: za 03 okt 2020 11:19

Hoofdklasse; Ronde: 7; KNSB rating feb 2020
 Donger 1Emmeloord 1  di 07 apr
 Mid Fryslan 1SCLeeuw. 1  di 07 apr
TSchaakwoude 11843Philidor 2193631vr 02 okt
1.Gerben van der Heide1944Rein de Boer2028½½
2.Mathijs Visser1843Oene Schriemer199510
3.Gerke Ros1863Harmen Visscher1892½½
4.Folmer Heikamp1723Jacques Malschaert183110
 
TPhilidor 12049E. Lasker 1206113vr 02 okt
1.Migchiel de Jong2343Sikko Ros216401
2.Maarten Etmans1980Tjalling Wiersma2147½½
3.Auke van der Heide2061Dolf Wissmann197001
4.Siegbert de Jong1812Murk Viersma1963½½
Gezamenlijke slotronde bij Lasker

TDonger 1 Ro1234567NWBrdkl RcTPRW-We
1.Amir Nicolai2186110½½1-641 19862109+0.147
2.Jan Eelkema17670100---412.54z19221729-0.519
3.Olaf Cliteur1894½1---1-32.73w18432120+0.719
4.Christiaan Houpst1663--½--0-2½3 18781685-0.088
5.Reitze Koopmans1641---00--203 19561156-0.283
6.Cris Jolmer Jellema1789½½000½-63.3 18711678-0.988
7.Bernard Keizer1593----0--1041w18981098-0.137
 
TMid Fryslan 1 Ro1234567NWBrdkl RcTPRW-We
1.Erwin Koning18170000-1-5111w20691829-0.055
2.Roelof Kroon2141-0-----1021w19541154-0.755
3.Osama Arabi1827--0-0--202.5 19761176-0.465
4.Peter Koning1839½1½0-0-522.61w19221850+0.193
5.Sipke de Schiffart180911-001-532.61w19412013+1.419
6.Jeroen Sparenberg1766----0--1031z20891289-0.119
7.Geert van der Velde1678½-0½0--413.82z18521660+0.053
8.Femke Koning1577-----½-1½41z19191919+0.404
 
TSchaakwoude 1 Ro1234567NWBrdkl RcTPRW-We
1.Ronald van der Veen2013-0--0--2012z22201420-0.533
2.Gert Jan Rauw2100---0---1011z19711171-0.689
3.Gerben van der Heide19441-11-½½541.23w19742214+1.921
4.Gerke Ros186310½100½7331z18431792-0.896
5.Mathijs Visser1843½01-½11643 18581981+0.909
6.Evert Drijver1807½½10½0-63 18841824+0.092
7.Folmer Heikamp1723------11141w18312631+0.647
 
TPhilidor 1 Ro1234567NWBrdkl RcTPRW-We
1.Migchiel de Jong23431--11105411z19932233-0.368
2.Auke van der Heide20610111--0531.81z19602032-0.276
3.Maarten Etmans19801111½1½762.31w18982203+1.590
4.Siegbert de Jong1812101-11½63.3 18702063+1.689
5.Hette van Popta1799-½½½½1-5341w17761848+0.504
 
TE. Lasker 1 Ro1234567NWBrdkl RcTPRW-We
1.Sikko Ros2164½0111½1751.13w19842146+0.106
2.Tjalling Wiersma2147-11½-1½541.81z19462186+0.346
3.Rienk Sijbesma2058----1--1121z17972597+0.159
4.Dolf Wissmann19701-11-11552.81z18762676+1.848
5.Jan Hibma210711--1--3331w18692669+0.693
6.Murk Viersma1963111110½741z17982025+0.676
 
TPhilidor 2 Ro1234567NWBrdkl RcTPRW-We
1.Marcel Vermaat2210-11----2212w20662866+0.660
2.Rein de Boer202800½½½0½721.61w20161855-1.449
3.Oene Schriemer199510-0100621.82z19311808-1.483
4.Harmen Visscher1892------½1½31w18631863-0.040
5.Eelke Heidinga18680-0011-523.41z17801708-1.252
6.Egbert Wind190800101½-63.7 17791719-1.478
7.Jacques Malschaert1831------01041z1723923-0.647
 
TSCLeeuw. 1 Ro1234567NWBrdkl RcTPRW-We
1.Jonathan de Kleuver18890001---411 20201827-0.487
2.Jaap Bleekveld1824½00½00-611.82z20071731-0.938
3.William Cornelissen2034-----1-1121w17132513+0.175
4.Wietse de Jong1873----½½-212.52w18881888+0.090
5.Zahid Dzaferspahic1822½101½0-633 18861886+0.410
6.Michiel Takkebos17330-01½--44 19021811+0.562
7.Ernst ten Haaf1877-½-----1½41z17761776-0.060
 
TEmmeloord 1 Ro1234567NWBrdkl RcTPRW-We
1.Rob Kamminga1976½101½0-631 20812081+0.763
2.Frank Hoogenboom197401½010-62 19861926-0.247
3.Tromp Willem van Urk1790-011½0-531w18351835+0.164
4.Henk Valkema18560------1031z20981298-0.198
5.Frans Westermann1819-----0-1041z1776976-0.568
6.Nico Lemsom17930000½--5½41w18501484-1.919

Beste score r7 gesorteerd op W en W-We
THoofdklasseTeamWNRoRaTgW-WeTPR
1.Maarten EtmansPhilidor 16719801898+1.5902203
2.Murk ViersmaE. Lasker 1719631798+0.6762025
3.Dolf WissmannE. Lasker 15519701876+1.8482676
4.Sikko RosE. Lasker 15721641984+0.1062146
5.Siegbert de JongPhilidor 1618121870+1.6892063
6.Gerben van der HeideSchaakwoude 14519441974+1.9212214
7.Mathijs VisserSchaakwoude 14618431858+0.9091981
8.Tjalling WiersmaE. Lasker 14521471946+0.3462186
9.Amir NicolaiDonger 14621861986+0.1472109
10.Migchiel de JongPhilidor 14523431993-0.3682233
11.Sipke de SchiffartMid Fryslan 13518091941+1.4192013
12.Rob KammingaEmmeloord 13619762081+0.7632081
13.Jan HibmaE. Lasker 13321071869+0.6932669
14.Hette van PoptaPhilidor 13517991776+0.5041848
15.Zahid DzaferspahicSCLeeuw. 13618221886+0.4101886
16.Auke van der HeidePhilidor 13520611960-0.2762032